uykuda ingilizce öğrenmek, uyurken ingilizce öğrenmek istermisiniz

uykuda ingilizce öğrenmek, uyurken ingilizce öğrenmek istermisiniz

18 Ağustos 2011

uykuda ingilizce öğrenmek,uyurken ingilizce öğrenmek istermisiniz

Günün Fırsatı: Türkiye’deİlk Defa! Perfectionist English’ten, Monotik Ses DalgalarıylaHazırlanan, Bilinçaltı Kurgu Tekniği İle Sunulan Uyurken İngilizceKonuşma ve Anlamayı Mükemmelleştiren Set 600 TL Yerine Sadece 279 TL!(Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!)

Detaylar

 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponuyla Perfectionist English’ten,bilinçaltı kurgu tekniği ile sunulan “uyurken İngilizce konuşma veanlamayı mükemmelleştiren seti” subliminal perception of speaking eğitimpaketi kazanacaksınız!
 • Set business çanta içinde 25 adet cd ve 25 adet kitap’tanoluşmaktadır. Set İngiltere’den gelip kontrolleri yapıldıktan sonraadresinize teslim edilmektedir.
 • Uyurken İngilizce öğreneceğinizi söylesek ne dersiniz? Hayır,şaka değil. Artık İngilizce öğrenmek için tonlarca para döküp tüm boşzamanlarınızı buna harcamanıza gerek kalmayacak. Kaçan Balık fırsatıylaİngilizce’yi uykunuzda öğreneceksiniz!
 • Perfectionist English’ten Monotik Ses Dalgalarıyla Hazırlanan veBilinçaltı Kurgu Tekniği ile sunulan “Uyurken İngilizce Konuşma veAnlama Seti” Subliminal Perception of Speaking Kaçan Balık üyelerineözel fırsatla!
 • Bu set, İngilizce’ye yeni başlayanlar için önerilmez. Kişininseviyesinin minimum Pre-Intermediate (Orta Seviye Altı) olmasıgerekmektedir.
 • Upper- Intermediate ( Orta Seviye Üstü) seviyede olan kişiler dahi bu setten çok ciddi verim alabilmektedir.
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Yararlanırım

 • 11 Temmuz – 11 Ekim tarihleri arasında 3 ay boyunca geçerlidir.
 • Bu Kaçan Balık fırsat kuponunu satın aldığınızda, kupon kodunuze-posta ile size gönderilir veya dilerseniz kupon kodunuzu SMS ilealabilirsiniz.
 • Kullanıcı kupon kodunuza “Hesabım” sayfanızdaki “Yakaladığım Balıklar” bölümünden de ulaşabilirsiniz.
 • Bu fırsatta Tüm Türkiye’ye kargo ücretsizdir.
 • Lütfen 20 Temmuz 2011 tarihine kadar 10 hanelifırsat kuponunuzu sipariş hattını arayarak; isim, soy isim ve adresbilgilerinizle birlikte Perfectionist English’e iletiniz.
 • Siparişleriniz ve bilgi için
  Tel: 0212 608 22 39

İngilizce öğrenmek için tonlarca para döküp tüm boş zamanlarınızıderslerle kurslarla geçirdiniz. Ancak konuşma kulüpleri, yurt dışıziyaretleri derken pratik yapmak için yine zaman ve para gerektiği içinöğrendiğiniz gramer kurallarıyla yetinmeye çalışıyorsunuz. Bugünkü KaçanBalık fırsatıyla zamanınızdan ve paranızdan çalmadan size uyurkenİngilizce konuşmayı öğretiyor!

 

Perfectionist English’ten, Bilinçaltı Kurgu Tekniğiile sunulan “Uyurken İngilizce Öğrenme Seti” Subliminal Perception ofSpeaking 600 TL Yerine 279 TL! (Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo!)

Yabancı Dil öğreniminin en önemli unsuru olan Listening (Dinleme),İngilizce konuşabilmemizin en temel prensibini oluşturuyor. YıllardırDilbilgisi Eğitimi almamıza rağmen, konuşamamamızın en önemli etkenin,Dinleme olduğu tüm akademisyenler tarafından kabul edilmiş dogmatik birolgu.

Niçin konuşamıyoruz sorusunun altında yatan bu gizli ve sinsi olgu,öğrenilen yabancı dilde duyumsal kabiliyetimizin yeterincegelişmemesiyle paralel.

Dil canlı bir organizma ve bu organizmanın mükemmel işleyebilmesi içinkulak aşinalığımızın gelişmesi zorunludur. Duyulan kelime ve cümlelerinilk etapta zihinde yer edinebilmesi ve başkaları tarafındankonuşulduğunda da, sarf edilen kelime ve cümlelerin tanıdık gelmesikaçınılmaz gerçeğimizdir.

Perfectionist English, Uyurken İngilizce Öğrenin

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” yıllarca süre gelen klişeleşmiş psikolojikbir cümle sayılır. Aslında yabancı dil konuşulan bir muhabbette,muhatap olduğumuz cümlede adı geçen birkaç kelime tanıdık geldiği içincümlenin tamamını anladığımızı düşünürüz. Oysaki cümlenin bütününüanlayamamak; karşıdaki kişiye cevabımızı zorlaştırır. Bilinçaltımızcümleyi bir bütün olarak değil de parça parça olarak algıladığı içinkonuşmakta çok ama çok zorlanırız.

Altı yıldır İngiliz Dil Bilimciler (Linguists) tarafından titizlikleyürütülen çalışma sonunda, iki yıl önce 4 farklı Avrupa ülkesinde satışabaşlanan, Subliminal Perception Of Speaking (Konuşmanın BilinçaltıylaAlgılanması) Sistemi %92’lik başarı elde ederek; İngilizce Konuşmagüçlüğü çeken herkesin vazgeçilmez Dinle – Konuş seti haline gelmiştir.

Set, tamamı farklı yerlerde geçen (alışveriş, havaalanı, banka,restoran… gibi)karşılıklı dialoglar olarak dizayn edilmiş olup, tümdialogların yazılı textleri (metin) ile sunulmuştur.

Setin en önemli özelliği, Özel Stüdyolarda hazırlanan Dinleme bölümünükapsayan CD’lerin, Monotik ses zemini üzerine kurgulanmış olmasıdır.

Hem gece uyurken hem de gün içinde dinlenmesi istenen CD’ler,bilinçaltınıza nüfus ederek, yabancı dilde aksanıyla söylenen kelime vecümlelerin sürekli olarak bilinçaltınızda depolanmasını mümkünkılmıştır.

Uyuduğumuzda bilinçaltımızın açık olduğu gerçeğinden yola çıkan DilBilimciler, uyumadan önce sesin bizi kesinlikle rahatsız etmeyeceği(uykuya geçmemizi engellemeyecek şekilde) Volume (ses)’de olmasınıöneriyorlar. Uykuya dalarken, 25 gün sürekli olarak dinlenmesi gerekenCD’lerin, yine aynı sürede gündüz vakitleri 1 saat texte bakarak hemdinleme hem de okumanın gerçekleşmesi gerekmektedir.

Burada altı çizilen en önemli unsur, dinleme yoluyla edinilen kulakaşinalığının neticesi olarak, tek başına İngilizce konuşmamızısağlayamayacağı ama konuşmamızı kolaylaştıracak tüm öğeleri içindebarındıran olağanüstü bir set olmasıdır.

Seti satın aldıktan sonra, sürekli olarak Pefectionist English’ingözetiminde olacaksınız. Bu setten faydalanan diğer kişilerle,Perfectionist English çatısı altında buluşup, İngilizce sohbetlerdebuluşabileceksiniz.

Perfectionist English

Badem A1 Tipi Villa No:18
Bahçeşehir/ İstanbul
Tel: 0212 608 22 39
www.bahcesehiringilizcekursum.com

Kaynak:

http://www.kacanbalikbuyukolur.com/firsat/ankara/uyurken-ingilizce-konusma-ve-anlamayi-mukemmelestiren-set-subliminal-perception-of-speaking/304

 Bu yazı hakkında yorum yapmak ister misiniz?

Lütfen yorum yaparken düzgün türkçe kullanalım. Kırıcı ve küfür içeren cümlelerden uzak duralım. Sonunda (*) işareti gördüğünüz kutuları doldurmak zorunludur.

*
*